Menu
Your Cart

  Keyf Tütün Mix

517
Tükendi
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-517
Keyf Mix 517Orta sert dengeli bir tütün harmanı...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-14Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketi..
69,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BNS
Keyf Mix BensonYumuşak içimli tütün harmanı tadını bu aromada bulabilirsiniz....Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırara..
69,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BHT
Keyf Mix Black Honey TobaccoKremalarla yumuşatılmış tatlı bir tütün deneyimi…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  8-12%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolayısıyla demlenme s..
44,90TL 59,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-BMPLS
Keyf Mix Black Mile +  Vanilya Lezzetiyle Bezenmiş Çikolatalı Puro Lezzeti.Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %5-10Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kull..
69,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-BLNDDTBCC
Keyf Mix Blended TobaccoBirçok farklı tür tütün yaprağının dengeli bir şekilde harmanlandığı başarılı bir karışım....Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %1-4 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılma..
69,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-BMCGR
Keyf Mix BM CigarPuro tütünü tadını sevenler için...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %4-10Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüke..
69,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-BSTBC
Keyf Mix BS TabacDaha aromatik ve yumuşak içimli tütün aroması sevenler için…Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %4 - 10 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırara..
69,90TL
Marka: Keyf Mix Model: PMX-BRLY
Keyf Mix BurleyZengin ve pürüzsüz tütün aroması…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  10-14%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolayısıyla demlenme sürecinde 4-5 günde bir beşe..
49,90TL 69,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-CPTNTBC
Keyf Mix Captain's TabacVanilya, karamel ve hafif çikolata notalarıyla harmanlanmış zengin Amerikan pipo tütünü karışımı…Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %8 - 10 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kul..
69,90TL
Marka: Keyf Mix Model: PMX-CBLND
Keyf Mix Ceasers BlendKrallara layık tütün harmanı…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  10-14%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolayısıyla demlenme sürecinde 4-5 günde bir b..
49,90TL 59,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-CHRRYCGR
Keyf Mix Cherry Cigar...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez...
69,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-CGR
Keyf Mix Cigar  Bu aromayı tek başına kullanabileceğiniz gibi karışımlarınızda da harika bir temel olarak kullanabilirsiniz. Cigar aromasını meyve, alkol veya baharat aromaları ile birlikte denemenizi öneririz. Her şekilde harika bir karışım olacaktır. Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %2-8Demlenme : Yak..
69,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 52 (5 Sayfa)