Menu
Your Cart

Keyf Tütün Mix

Marka: Keyf Mix Model: KM-BMCGR
Keyf Mix BM CigarPuro tütünü tadını sevenler için...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %4-10Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüke..
99,90TL
Marka: Keyf Mix Model: PMX-BRLY
Keyf Mix BurleyZengin ve pürüzsüz tütün aroması…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  10-14%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolayısıyla demlenme sürecinde 4-5 günde bir beşe..
99,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-CPTNTBC
Keyf Mix Captain's TabacVanilya, karamel ve hafif çikolata notalarıyla harmanlanmış zengin Amerikan pipo tütünü karışımı…Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %8 - 10 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kul..
99,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-CHRRYCGR
Keyf Mix Cherry Cigar...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez...
99,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-CHB
Keyf Mix CohibaKüba'nın birinci sınıf puro markalarından birinin lezzetini tatmak için bir miktar Cohiba deneyin. Cohiba ile saf katkısız tütün tadını elde edeceksiniz...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %10 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 1 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla hava..
99,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-CBNCGR
Keyf Mix Cubano CigarKüba purosu keyfini ateşsiz,dumansız bir de böyle deneyin…Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %2-8Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak ..
99,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-DVDFF
Keyf Mix DavidoffHafif kuru, yumuşak içimli tütün harmanı...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %2-10Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yo..
99,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-DSRTSHP
Keyf Mix Desert ShipEfsane tütün karışımlarından olan bu aromayı bir de bizim yorumumuzla deneyin…Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %8 - 10 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-..
99,90TL
Marka: Keyf Mix Model: PMX-DJRM
Keyf Mix DjarumSevenleri için özel bir tütün harmanı…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  10-14%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolayısıyla demlenme sürecinde 4-5 günde bir..
99,90TL
Dunhill Gold
Çok Satan Ürün
Marka: Keyf Mix Model: KM-DNHLLGLD
Keyf Mix Dunhill GoldHafif tatlı aromatik tütün tatlarını seviyorsanız işte bu karışım tam size göre…Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %2-10Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-..
99,90TL
Golden Virginia
Çok Satan Ürün
Marka: Keyf Mix Model: KM-GLDNVRGN
Keyf Mix Golden Virginia   Tatlı, zengin tütün lezzeti ile tüm gün kullanılabilecek bir aroma. Golden Virginia, tek başına sizi yarı yolda bırakmayacağı gibi, nane, turunçgiller ve baharatlar ile çok iyi olacaktır...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %10Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 1 haftadır. Güne..
99,90TL
Marka: Keyf Mix Model: PMX-LCKYSTRK
Keyf Mix Lucky StrikeOrta sert ve hafif kuru tütün harmanı…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  10-14%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolayısıyla demlenme sürecinde 4-5 gün..
99,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)