Menu
Your Cart

Aromalar

Marka: Keyf Mix Model: KMIX-ABB
Keyf Mix Aqua Berry BlastKarpuz, çilek, yaban mersini ve ferahlatıcı bir dokunuşla taçlandırılan, serinletici ve tazeleyici bir meyve kokteyli karışımı…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  13-17%Demlenme :  2 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla..
89,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-AGRP
Keyf Mix ASAP GrapeÜst notadaki leziz üzüm tadına eşlik eden orman meyveleri ve serinlik efektiyle bu tada bayılacaksınız.…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  12-17%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki et..
89,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BDBLD
Keyf Mix Bad BloodYaban mersinli ve narlı, tatlı ve hafif mayhoş bir karışım...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak..
89,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BNNM
Keyf Mix Banana ManVanilya ve çeşitli kremalarla harmanlanmış leziz bir muzlu dondurma karışımı…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  12-16%Demlenme :  2 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dola..
89,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BNNSMLK
Keyf Mix Banana Strawberry MilkshakeMuzlu ve çilekli milkshake lezzetini buharlıya çok yakıştırdık. Mutlaka deneyin...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanıl..
89,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-BRRYLMND
Keyf Mix Berry LemonadeBerry familyasından en taze ve lezzetli meyvelerin limonata kokteyli...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base i..
89,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BHT
Keyf Mix Black Honey TobaccoKremalarla yumuşatılmış tatlı bir tütün deneyimi…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  8-12%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolayısıyla demlenme s..
89,00TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-BLDYVMPY-MX
Keyf Mix Bloody Vampy Kırmızı orman meyveleri sevenler için enfes bir karışım..Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak..
89,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BV
Keyf Mix Blue VoodooŞeftali ve ahududu meyveli şekerleme karışımı…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  12-16%Demlenme :  0-7 Gün***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolayısıyla demlenme sürecinde 4-..
89,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-BMCGR
Keyf Mix BM CigarPuro tütünü tadını sevenler için...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %4-10Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüke..
99,90TL
Boss Reserve
Çok Satan Ürün Tükendi
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BR
Keyf Mix Boss ReserveEn popüler formüllerden... Muz, karamel, fıstık, vanilya ve çeşitli kremalarla harmanlanmış bu tadı mutlaka denemelisiniz. Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  15-20%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüket..
89,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BF
Keyf Mix Brain FreezeKivi, nar ve çilekli buzz gibi bir kokteyl…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  8-12%Demlenme :  1-2 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolayısıyla demlenme sürecinde 4-5..
89,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 57 (5 Sayfa)