Menu
Your Cart

Aromalar

Marka: Keyf Mix Model: KM-BMCGR
Keyf Mix BM CigarPuro tütünü tadını sevenler için...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %4-10Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüke..
99,90TL
Boss Reserve
Çok Satan Ürün
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BR
Keyf Mix Boss ReserveEn popüler formüllerden... Muz, karamel, fıstık, vanilya ve çeşitli kremalarla harmanlanmış bu tadı mutlaka denemelisiniz. Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  15-20%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüket..
89,90TL
Marka: Keyf Mix Model: PMX-BRLY
Keyf Mix BurleyZengin ve pürüzsüz tütün aroması…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  10-14%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolayısıyla demlenme sürecinde 4-5 günde bir beşe..
99,90TL
Calipitter Chow
YENİ Çok Satan Ürün
Marka: Mom & Pop Model: M&P| CC
Mom & Pop Calipitter ChowKavrulmuş fıstık, vanilya ve birkaç ekstra leziz notanın müthiş harmanı... Mom & Pop firmasının en başarılı aroma karışımlarının başında gelen bu tadı mutlaka denemelisiniz.Ambalaj : Orjinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır.Miktar : 10mlÖnerilen Doz : %15..
129,00TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-CPTNTBC
Keyf Mix Captain's TabacVanilya, karamel ve hafif çikolata notalarıyla harmanlanmış zengin Amerikan pipo tütünü karışımı…Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %8 - 10 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kul..
99,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-CHRRYCGR
Keyf Mix Cherry Cigar...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez...
99,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-CHB
Keyf Mix CohibaKüba'nın birinci sınıf puro markalarından birinin lezzetini tatmak için bir miktar Cohiba deneyin. Cohiba ile saf katkısız tütün tadını elde edeceksiniz...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %10 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 1 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla hava..
99,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-CBNCGR
Keyf Mix Cubano CigarKüba purosu keyfini ateşsiz,dumansız bir de böyle deneyin…Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %2-8Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak ..
99,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-DVDFF
Keyf Mix DavidoffHafif kuru, yumuşak içimli tütün harmanı...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %2-10Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yo..
99,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-DSRTSHP
Keyf Mix Desert ShipEfsane tütün karışımlarından olan bu aromayı bir de bizim yorumumuzla deneyin…Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %8 - 10 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-..
99,90TL
Marka: Keyf Mix Model: PMX-DJRM
Keyf Mix DjarumSevenleri için özel bir tütün harmanı…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  10-14%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolayısıyla demlenme sürecinde 4-5 günde bir..
99,90TL
Dunhill Gold
Çok Satan Ürün
Marka: Keyf Mix Model: KM-DNHLLGLD
Keyf Mix Dunhill GoldHafif tatlı aromatik tütün tatlarını seviyorsanız işte bu karışım tam size göre…Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %2-10Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-..
99,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)