Menu
Your Cart

  Keyf Mix

Marka: Keyf Mix Model: KMIX-ANMLFRY
Keyf Mix ANML FuryZengin krema ve karamelle süslenmiş kurabiye karışımı aroması…Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırara..
59,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-ANMLLPR
Keyf Mix ANML LooperBerry familyasından en leziz meyvelerle tatlandırılmış, sütlü ve zengin kremalı mısır gevreği lezzeti…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  10-15%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki eti..
59,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-ABB
Keyf Mix Aqua Berry BlastKarpuz, çilek, yaban mersini ve ferahlatıcı bir dokunuşla taçlandırılan, serinletici ve tazeleyici bir meyve kokteyli karışımı…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  13-17%Demlenme :  2 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla..
59,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-AGRP
Keyf Mix ASAP GrapeÜst notadaki leziz üzüm tadına eşlik eden orman meyveleri ve serinlik efektiyle bu tada bayılacaksınız.…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  12-17%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki et..
59,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-AZBR
Keyf Mix Azul BerriesYaban mersini ve ahududu meyvelerine eşlik eden yumuşacık kremalar…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  12-17%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolayısıyl..
59,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BCKYRD
Keyf Mix BackyardGreyfurt, çilek, nar ve kivi meyveli hafif mayhoş bir karışım...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırar..
59,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BDBLD
Keyf Mix Bad BloodYaban mersinli ve narlı, tatlı ve hafif mayhoş bir karışım...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak..
59,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BNNM
Keyf Mix Banana ManVanilya ve çeşitli kremalarla harmanlanmış leziz bir muzlu dondurma karışımı…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  12-16%Demlenme :  2 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dola..
59,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BNNSMLK
Keyf Mix Banana Strawberry MilkshakeMuzlu ve çilekli milkshake lezzetini buharlıya çok yakıştırdık. Mutlaka deneyin...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanıl..
59,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BRNYRBLS
Keyf Mix Barney RubbleÇeşitli kremalarla tatlandırılmış meyveli, tahıllı gevrek...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştıra..
59,90TL
Berry Bomb
Tükendi
Marka: Keyf Mix Model: KM-BRRYBMB
Keyf Mix Berry BombYaban mersini, armut ve berry familyasından en leziz meyvelerle hazırlanmış fresh bir karışım...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz..
59,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-BRRYLMND
Keyf Mix Berry LemonadeBerry familyasından en taze ve lezzetli meyvelerin limonata kokteyli...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base i..
59,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 131 (11 Sayfa)